Oldřich Kulhánek
Hommage Albrecht Dürer
Id: 219001
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 53 x 37,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3110x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
15 600 Kč