Oldřich Kulhánek
J. W. Ghoethe
Id: 48304
litografie/papír, velikost tisku 13,5 x 8,5 cm, signováno uprostřed dole, paspartováno, zaskleno, rámováno, původní stav
zobrazeno: 8088x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
1 300 Kč