Oldřich Kulhánek
Jan Marek Marci
Id: 378901
litografie/papír, rozměr listu 66 x 46 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 932x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
13 000 Kč