Oldřich Kulhánek
Jupiter a Danae
Id: 254713
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 16 x 10,5 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3385x
Vyvolávací cena:
800 Kč
11 401 Kč