Oldřich Kulhánek
Konvolut čtyř kusů
Id: 461011
Muž: barevná litografie/papír, rozměr listu 20 x 10 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo, Interview: litografie/papír, rozměr listu 16 x 11 cm, značeno a datováno ve spodní části, volně loženo, Prstíky: litografie/papír, rozměr listu 29 x 22 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo, Ruce: tři litografie/papír, rozměr každého listu 15 x 10 cm, značeno a datováno vždy ve spodní části, paspartováno, volně loženo
zobrazeno: 1029x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
5 000 Kč