Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů
Id: 270021
litografie/papír, rozměry tisků 18 x 11,5 cm a 8,8 x 16,5 cm, vše značeno a datováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1776x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
10 000 Kč