Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů
Id: 69103
Ex libris, rozměr ve výřezu 16 x 10 cm, signováno uprostřed dole, datováno 1984; PF 1979, rozměr ve výřezu 10,5 x 6,5 cm, signováno uprostřed dole, datováno 78; vše paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2247x
Vyvolávací cena:
1 500 Kč
3 900 Kč