Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů: ex libris Herakles, Hudební zátiší
Id: 463510
Herakles: barevný lept/papír, rozměr listu 24 x 16 cm, značeno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno, Hudební zátiší: barevný lept/papír, rozměr listu 23,5 x 16 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 762x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 900 Kč