Oldřich Kulhánek
Konvolut dvou kusů: ex libris Ženy
Id: 463509
Žena zboku: barevný lept/papír, rozměr listu 22 x 14 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno, Žena zády: barevný lept/papír, rozměr listu 24 x 16 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 1071x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 900 Kč