Oldřich Kulhánek
Kopernik
Id: 254711
litografie/papír, rozměr ve výřezu 40 x 26,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3700x
Vyvolávací cena:
2 200 Kč
23 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 51