Oldřich Kulhánek
Kyselé kousnutí
Id: 199503
litografie/papír, rozměr ve výřezu 60 x 46 cm, značeno vpravo dole, popsáno, číslováno, paspartováno, zaskleno (prasklé sklo), oděrky na rámu
zobrazeno: 2739x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
18 500 Kč