Oldřich Kulhánek
Kyselé kousnutí
Id: 447707
litografie/papír, rozměr listu 64,5 x 48,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 729x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
20 000 Kč