Oldřich Kulhánek
Milenci
Id: 346203
litografie/papír, rozměr ve výřezu 36,5 x 26,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1651x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
12 000 Kč