Oldřich Kulhánek
Milionová bankovka
Id: 404402
litografie/papír, rozměr ve výřezu 32 x 58,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, drobné oděrky na rámu
zobrazeno: 6844x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
33 550 Kč
Příhozy: 55