Oldřich Kulhánek
Musical still life
Id: 254714
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 87,5 x 56 cm, značeno, popsáno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1822x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
25 000 Kč
Účastníci: 18
Příhozy: 48