Oldřich Kulhánek
Night Mare
Id: 326406
litografie/papír, rozměr ve výřezu 35 x 26 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 2438x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
8 509 Kč