Oldřich Kulhánek
Pád No. 1
Id: 192704
litografie/papír, rozměr tisku 61 x 44,5 cm, signováno vpravo dole, popsáno uprostřed dole, vlevo dole číslováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1939x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč