Oldřich Kulhánek
Pád No 3
Id: 381805
litografie/papír, rozměr ve výřezu 64 x 47 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 700x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
15 500 Kč