Oldřich Kulhánek
Parabola č. 4
Id: 316002
litografie/papír, rozměr listu 94 x 66 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1894x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
23 000 Kč