Oldřich Kulhánek
Pocta Jaroslavu Seifertovi
Id: 256101
grafická technika/papír, rozměr ve výřezu 32 x 23,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 1490x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
6 000 Kč