Oldřich Kulhánek
Pocta Jaroslavu Seifertovi
Id: 437201
lept/papír, rozměr listu 41,5 x 32 cm, rozměr ve výřezu 30 x 21,5 cm, značeno, datováno, popsáno a číslováno ve spodní části, paspartováno, nerámováno
zobrazeno: 1100x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
4 100 Kč