Oldřich Kulhánek
Pocta rudolfínským malířům
Id: 470501
barevný lept/ruční papír, rozměr listu cca 95 x 64 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 2961x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
33 000 Kč