Oldřich Kulhánek
Poesie I
Id: 473511
lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 507x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
2 600 Kč