Čas na serveru 13:15:39

Oldřich Kulhánek
Poesie I

Id: 473511

Poesie I

  •  / Poesie I / Oldřich Kulhánek

lept/papír, rozměr ve výřezu 19 x 13,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 507x

Vyvolávací cena:

2 600