Oldřich Kulhánek
Poetry No. 3
Id: 270025
litografie/papír, rozměr tisku 14,5 x 10,7 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 1772x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
12 000 Kč