Oldřich Kulhánek
Portrét muže
Id: 243305
lept/papír, rozměr ve výřezu 41 x 32 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu
zobrazeno: 2900x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
4 500 Kč