Oldřich Kulhánek
Posvícení
Id: 512704
litografie/papír, rozměr listu 73,5 x 56,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, volně loženo
zobrazeno: 2296x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
12 000 Kč