Oldřich Kulhánek
Repulsion No. 1
Id: 290901
litografie/papír, rozměr ve výřezu 88 x 65 cm, značeno, popsáno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 1507x
Vyvolávací cena:
3 800 Kč
16 000 Kč