Čas na serveru 12:20:48

Oldřich Kulhánek
Requiem pro Hiroshimu

Id: 519202

Requiem pro Hiroshimu

  •  / Requiem pro Hiroshimu / Oldřich Kulhánek

barevný lept/papír, rozměr 63 x 44 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno

zobrazeno: 472x

Vyvolávací cena:

8 000