Oldřich Kulhánek
Requiem pro Hiroshimu
Id: 519202
barevný lept/papír, rozměr 63 x 44 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 488x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
8 000 Kč