Oldřich Kulhánek
Ruce
Id: 356706
litografie/papír, rozměr listu 29 x 17 cm, značeno a číslováno ve spodní části, kryto plexi, rámováno, stav viz foto
zobrazeno: 3658x
Vyvolávací cena:
1 200 Kč
10 167 Kč