Oldřich Kulhánek
Ruce
Id: 473506
litografie/papír, rozměr ve výřezu 24,5 x 17 cm, značeno a datováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2513x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
7 500 Kč