Oldřich Kulhánek
Rudolf II.
Id: 427009
barevný lept/papír, rozměr listu 95 x 64 cm (velký formát!!!), značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1151x
Vyvolávací cena:
6 500 Kč
31 000 Kč