Oldřich Kulhánek
Rudolfínská Praha
Id: 223003
litografie/papír, rozměr ve výřezu 29 x 18,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, autorský tisk, paspartováno, zaskleno, poškozený rám
zobrazeno: 9839x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
14 100 Kč