Oldřich Kulhánek
Ruka
Id: 360601
litografie/papír, rozměr ve výřezu 26 x 17,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 833x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
15 700 Kč