Oldřich Kulhánek
Rusalka
Id: 473503
litografie/papír, rozměr ve výřezu 37,5 x 24 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 818x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
5 000 Kč