Oldřich Kulhánek
Sebastian
Id: 381806
litografie/papír, rozměr ve výřezu 76 x 59 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 3080x
Vyvolávací cena:
5 000 Kč
31 500 Kč