Oldřich Kulhánek
Situation No. 4
Id: 243103
litografie/papír, rozměr ve výřezu 45 x 34 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, oděrky na rámu, přiložen certifikát autenticity
zobrazeno: 1580x
Vyvolávací cena:
4 800 Kč
17 600 Kč