Oldřich Kulhánek
Skladatelé
Id: 519408
barevný lept/papír, rozměr listu 24 x 18 cm, značeno a datováno ve spodní části, chráněno plexi, rámováno
zobrazeno: 286x
Vyvolávací cena:
2 000 Kč
3 100 Kč