Oldřich Kulhánek
Soulad
Id: 240410
litografie/papír, rozměr listu 69 x 49 cm, značeno, číslováno, popsáno a datováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 1833x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
13 500 Kč