Oldřich Kulhánek
Soulad
Id: 270003
litografie/papír, rozměr ve výřezu 60 x 43 cm, značeno, popsáno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, paspartováno, rámováno
zobrazeno: 5948x
Vyvolávací cena:
3 000 Kč
24 000 Kč