Oldřich Kulhánek
Souznění
Id: 149301
litografie/papír, rozměr ve výřezu 49,5 x 34,5 cm, signováno vpravo dole, datováno, číslováno uprostřed dole 54/90, popsáno vlevo dole, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 4151x
Vyvolávací cena:
2 500 Kč
14 000 Kč