Oldřich Kulhánek
Studie portétu
Id: 231002
barevná litografie/papír rozměr ve výřezu 69 x 53 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno,po
zobrazeno: 1515x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
16 000 Kč