Oldřich Kulhánek
Těla
Id: 303701
litografie/papír, rozměr listu 47,8 x 31,5 cm, značeno a číslováno ve spodní části, volně loženo, nerámováno
zobrazeno: 1982x
Vyvolávací cena:
3 500 Kč
14 000 Kč