Čas na serveru 13:08:33

Oldřich Kulhánek
TGM 1850 - 2000

Id: 508301

TGM 1850 - 2000

  •  / TGM 1850 - 2000 / Oldřich Kulhánek

litografie/ruční papír, rozměr listu 31,7 x 38 cm, značeno a datováno ve spodní části, pamětní tisk ke 150. výročí narození Tomáše Garrigua Masaryka, číslováno 101/150, vyd. nakl. Bonaventura

zobrazeno: 2596x

Vyvolávací cena: