Oldřich Kulhánek
TGM 1850 - 2000
Id: 508301
litografie/ruční papír, rozměr listu 31,7 x 38 cm, značeno a datováno ve spodní části, pamětní tisk ke 150. výročí narození Tomáše Garrigua Masaryka, číslováno 101/150, vyd. nakl. Bonaventura
zobrazeno: 2596x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
6 500 Kč