Oldřich Kulhánek
The lost smile
Id: 510603
litografie/papír, rozměr ve výřezu 52 x 40,5 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 2637x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
12 000 Kč