Oldřich Kulhánek
Víc, ještě víc
Id: 298801
litografie/papír, rozměr tisku 65,5 x 49 cm, značeno, popsáno, datováno a číslováno ve spodní části, zaskleno, rámováno
zobrazeno: 11754x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
26 500 Kč