Oldřich Kulhánek
Výslech
Id: 447710
litografie/papír, rozměr listu 76,5 x 60 cm, značeno, datováno, číslováno a popsáno ve spodní části, zaskleno, rámováno, cyklus Tribunál
zobrazeno: 427x
Vyvolávací cena:
7 500 Kč
15 000 Kč