Oldřich Kulhánek
Vzpomínka
Id: 306402
litografie/papír, rozměr listu 49 x 35 cm, značeno, datováno, popsáno ve spodní části, autorský tisk, lehce zažloutlý papír, volně loženo, nerámováno, původní stav
zobrazeno: 1346x
Vyvolávací cena:
3 200 Kč
4 400 Kč