Oldřich Kulhánek
Za všechny peníze
Id: 311803
barevný lept/papír, rozměr ve výřezu 26 x 42 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, paspartováno, zaskleno
zobrazeno: 2371x
Vyvolávací cena:
2 800 Kč
47 000 Kč
Účastníci: 22
Příhozy: 56