Oldřich Kulhánek
Za všechny peníze
Id: 404404
litografie/papír, rozměr ve výřezu 25,5 x 41,5 cm, značeno, datováno a popsáno ve spodní části, paspartováno, zaskleno, rámováno, oděrky na rámu, pamětní list státní tiskárny cenin, autorský tisk
zobrazeno: 5424x
Vyvolávací cena:
4 500 Kč
52 000 Kč