Oldřich Kulhánek
Za všechny peníze
Id: 497101
litografie/papír, rozměr listu 37 x 50,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, pamětní list státní tiskárny cenin
zobrazeno: 5626x
Vyvolávací cena:
5 500 Kč
37 000 Kč