Čas na serveru 02:26:35

Oldřich Kulhánek
Za všechny peníze

Id: 497101

Za všechny peníze

  •  / Za všechny peníze / Oldřich Kulhánek

litografie/papír, rozměr listu 37 x 50,5 cm, značeno, datováno a číslováno ve spodní části, volně loženo, pamětní list státní tiskárny cenin

zobrazeno: 5543x

Vyvolávací cena:

37 000